Kayseri'nin Kocasinan Belediyesi bünyesinde çalışan personelin verimliliklerini ve kurumsal kapasitelerini artırmak amacıyla profesyonel eğitimler verildi. 6 saatlik eğitim sonrası Klinik Psikolog İzzet Özer’e teşekkür plaketi veren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Eğitimler sayesinde gülümseyen bir yüzle vatandaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunuyoruz” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Hizmetlerin ve projelerin yanı sıra personel eğitimine de büyük önem verdiklerine dikkat çeken Kayseri'nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, düzenlenen programlar ile çalışanların bilgi birikimini sürekli artırdıklarını ifade etti.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın her bir tarafına daha kaliteli ve daha iyi hizmet götürebilmek için gayretle çalıştıklarını belirterek, “Özellikle insanı merkez olarak aldığımız çalışmaların yanı sıra personel eğitimine de büyük önem veriyoruz. Çalışan personelin verimliliklerini, kurumsal kapasitelerini ve bilgi birikimini sürekli artırmak için çeşitli eğitimler veriyoruz” diye konuştu.

Kocasinan Belediyesi'nin farklı günlerde personele yönelik düzenlediği hizmet içi eğitim, belediyenin seminer salonunda çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi. Klinik Psikolog İzzet Özer tarafından katılımcılara ‘İnsan İlişkileri ve İletişim ile Kurum Kültürü ve Aidiyeti’ hakkında bilgiler verildi. İleri Seviye, Meditasyon ve 3A Master Eğitmeni Hale kök ise bedelinin gizli zekası konusunda çalışanlara bilgiler aktardı.

Kaynak: igf