Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette başarı için bir ve beraber olmanın önemine işaret edildi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) KAYMOS, kısa süre önce genel kurulunu yaparak yeni yönetimi belirledi ve seçilen yönetim kurulu Kayseri OSB’yi ziyaret etti. KAYMOS Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu’nun yanı sıra Başkanvekili Murat Yibur ile Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Andaç da yer aldı.

Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten KAYMOS Başkanı Mehmet Yalçın, OSB Yönetiminin başarılı çalışmalara imza atacağına inancını dile getirdi.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu da genel kurulda göreve gelen KAYMOS yönetimini tebrik etti ve üstlenmiş oldukları görevin hayırlı olmasını diledi. Konuşmasında birlikteliğin önemini de vurgulayan Başkan Yunus İmamoğlu, başarının sırrının birliktelikte olduğunu belirtti ve iyi niyetli birlikteliklerin başarıyı getirdiğini kaydetti.

Kaynak: igf