İlçe Kaymakamı Sn. Ferhat Altay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ali Reşat Yazar, İlçe Emniyet Müdürü Sn. Fatih Günel, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ve Meclis Kurulu Üyeleri ile birlikte Ardeşen ilçemiz Kavaklıdere Mahallesi’nde yapımı devam eden, Ardeşen TSO ve TOBB iş birliğinde yapılan 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret ederek, üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni’den proje hakkında bilgi aldılar.

21 Şubat 2024 Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni inşaatın yapım süreci ve planlamaları hakkında detaylı bilgi verdi ve şantiye alanını gezdirdi.

Projenin Ardeşen ilçesine ve bölgeye hayırlı uğurlu olmasını dileyen İlçe Kaymakamı Sn. Ferhat Altay; projenin hayata geçirilmesinde emeği olan tüm kurum ve kuruluşlara, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasına, TOBB’a teşekkürlerini ve şükranlarını sundu.

Öncelikle tamamlanma aşamasına gelen okul projesinin ilçemize ve eğitim camiasına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu; “Uzun süredir Meclisimiz ve Yönetimimiz ile talep ettiğimiz, mücadelesini verdiğimiz ilçemiz Ardeşen’imize bir okul kazandırma projemizi neticelendirmenin haklı gururu içerisindeyiz. Bölgemize, ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Çatı kuruluşumuz TOBB Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu, odamızın ilçemize değer katacak her projesine tam destek veriyor. Kendisine ilçemiz ve odamız adına müteşekkiriz. Odamız üyeleri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, oda personeli ve tüm ilçemiz adına Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyor, işbirliği içerisinde birçok projeyi daha hayata geçireceğimize yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret

Editör: Medya Laz