Dün akşam saatlerinden bu yana sosyal medya platformu Instagram'da, özel mesajların iletilmediği ve kişilerin profillerinin görüntülenmediği şikayetleri peş peşe geliyor.

En çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram'da, bazı kişilerde iki gündür özel mesaj ve profillere erişim sıkıntısı yaşanıyor.

Sosyal medya ve İnternet haberciliği düzenlemesi TBMM komisyonunda Sosyal medya ve İnternet haberciliği düzenlemesi TBMM komisyonunda

Bazı Kullanıcılar Hesaplarına giriş yapamıyor hata alıyor.

Bazı kullanıcılar özellikle özel mesajların karşı tarafa iletilmediğini ve Instagram profillerine erişemediklerini dile getiriyor.

Kullanıcıların Instagram ''direct message'' hatası ile karşılaşması nedeniyle ''Instagram çöktü mü?'' sorusu gündeme geldi. Bazı kullanıcılar, sabah saatlerinden itibaren "ağ isteği başarısız oldu" uyarısı ve mesaj gelmeme/gitmeme sorunu yaşamaya başladı. 

Sabahın ilk saatlerinden bu yana yaşanan problemler dolayısıyla Instagram çöktü mü sorusuna yanıt arayan kullanıcılar, internet üzerinden sorgulamalarına başladı.