Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri sonrası AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi bir açıklama yaptı. Bize yeni bir zafer daha yaşatan milletimize, başta hemşerilerimize, parti mensuplarımıza, üyelerimize, Cumhur ittifakı ortaklarımıza ve tüm seçmenlerimize şükranlarımı sunarım.

 

AK Parti İlçe Başkanı Avni Kahya seçimler sonrasında bir açıklama yaptı; “Ülkemize yakışan bir olgunlukla taşkınlık yaşanmadan saygı ve sevgi içinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminden, aziz milletin hizmetkârı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan seçilmiştir, ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangından Ardeşen'e acı haber! Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangından Ardeşen'e acı haber!

Bize yeni bir zafer daha yaşatan milletimize, başta hemşerilerimize, parti mensuplarımıza, üyelerimize, Cumhur ittifakı ortaklarımıza ve tüm seçmenlerimize şükranlarımı sunarım.

Kazanan Türkiye olmuştur.

Türkiye Yüzyılı kutlu olsun.

Büyük Türkiye zaferimiz hayırlı olsun

Büyük bir devlet olma idealini, uykusuz geceleriyle birleştiren ve hizmet siyasetini kendine şiar edinen Reisin yolunda durmadan ve de duraksamadan yürümeye, Türkiye yüzyılımızda devam edeceğiz.

Bu gücü ve güveni bizlere veren aziz milletimize sonsuz teşekkür ederim.”

Editör: Medya Laz