AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, teşkilat mensupları ile birlikte kent merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kovid-19 pandemi döneminde ara vermek zorunda kalınan esnaf ziyaretlerine pandeminin sona ermesiyle yeniden başlayan İl Başkanı İshak Alim, “Ayak basmadık yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. 2023 seçimleri sadece Türkiye için önemli bir seçim değil tüm mazlum milletler için bir dönüm noktasıdır. Bu bilinçle teşkilatımızla birlikte birlik beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bütün ilçelerimizde kapı kapı, sokak sokak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Milletimizin sorunlarını yerinde dinleyip onlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Rize’mizde yaptığımız yatırımların, hizmetlerin karşılığını sahada görmekteyiz. Şu ana kadar elde edilen kazanımların devamlılığı içinde bu bilinçle 2023 hedeflerimize hızlı yürümekteyiz.

Uluslararası karar vericiler tarafından oluşturulan birbirine benzemez 6+1 masanın tek derdi liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidardan uzaklaştırmak ve onun milletimize ülkemize kazandırdıklarını yok etmek. Bizde buna karşı milletimizle birlikte güçlü refleksi göstereceğiz. Bu şekilde her platformda ‘Dünya beşten büyüktür’ söylemiyle güçlü diplomasisiyle tüm Dünya’da bir uyanışa vesilen olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğimiz destek tüm Türkiye’de yankılanacak inşallah” dedi.

ak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-1.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-2.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-3.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-4.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-5.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-6.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-7.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-8.jpgak-parti-rize-il-baskani-ishak-alim-rize-merkezde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu-9.jpg

Editör: Tunahan Kalender