Hazal Çakmak miss tourism ve miss koza türkiye güzelidir. 16 haziran 1997 tarihinde izmirde dünyaya geldi. İzmir kız lisesinden sonra odtü sosyoloji bölümünde devam etti. 2020 yılında hem miss koza hem miss tourism turkey güzeli oldu. Hazal Çakmak ın öte yandan bekar olduğu bilinmektedir. Son pozlarıyla sosyal medyayı adeta sallayan Hazal Çakmak , güzellik yarışmalarında birinci olduktan sonra oyunculuk tekliflerine sıcak baktığını belirtti. Uluslararası işlere imza atmak isteyen Hazal çakmak başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Çakmak bu şubat ayında istanbul fashion weekte podyuma çıkacağı bilinirken aynı anda odtüde başarılı bir öğrencilik hayatı sürdürüyor.

Önce Nurgül Yeşilçay sonra Zara! İki isim de saçlarıyla oynadı Önce Nurgül Yeşilçay sonra Zara! İki isim de saçlarıyla oynadı

Altın kelebek ve altın portakala bu yıl katılması bekleniyor.

Hobileri

Çakmak yüzmeyi, seyahat etmeyi, dans etmeyi seviyor. Daha önce iletişimle ilgili birçok seminere katılmış olan Hazal Çakmak modellikte zirveyi hedefliyor. Aşk hayatı ile ilgili soruya kaçamak cevap veren Hazal Çakmak ın söylediğine göre kalbi birkaç senedir boş. Güzellik sırlarını sorduğumuz Çakmak yoğurt bal limon formülüne inandığını söylüyor. Pizzaya bayılıyor. Ancak modellik kariyeri gereği çok yiyemiyor ve spor yapıyor. İnciri de seviyor.azal Çakmak İzmir’li ve ikizler burcu. Yükseleni ise oğlak. Ay burcu akrep. Hazal Çakmak modaya oldukça ilgili. Hazal Çakmak güçlü ve özgüvenli erkeklerden hoşlanıyor. Hazal çakmak makyajında dudak kalemi kullanmayı ihmal etmiyor. Hazal Çakmak swing, tango ve modern dansta oldukça iyi. İzmirli güzel saçları için hindistan cevizi yağı kullandığını ifade ediyor. Hazal çakmak yavru kedilere bayılıyor. Hazal Çakmak fenerbahçeyi destekliyor ve futbol izlemeyi çok seviyor.

 

Editör: Medya Laz