Ardeşen ana bayi olarak hizmet verecek olan Globowax adlı iş yeri bugün yapılan törenle hizmete açıldı. Rize/ Artvin İl temsilciliğini alan İslamoğlu Kardeşeler Türkiye genelinde yeni nesil Nano teknoloji ürünler ile araç temizliğinde çığır açmaya hazır.

İslamoğlu kardeşlerin açılışını yaptığı Globowax adlı iş yerinde araç oto kuaförlüğünün yanı sıra çiçekçilik, düğün, kına, nişan ve her türlü organizasyon işleri de yapılmakta.

Yeni nesil Nano teknolojik ürünler ve profesyonel – deneyimli kadrosuyla araç temizliği için kuru temizleme, buharlı uygulama, klasik köpüklü yıkama ve daha birçok hizmeti randevulu şekilde veriyor.

Açılışa Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, RTEÜ Yaptırma ve Yaşatma Vakfı Başkanı Eski Milletvekili Nusret Bayraktar, AKP Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Eski Müsteşar İmdat Akmermer, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Ö. Faruk Buçan, İYİ Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demir, RTEÜ Genel Sekreter Yardımcısı Sait Yaşıyan, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Sanatçı Abidin Yerebakan, iş adamları, kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

 
 

Açılışta sırasıyla Belediye Başkanı Avni Kahya, Nusret Bayraktar ve İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen Birer konuşma yaptı, Konuşmaların ardından protokol ve davetlilerin katılımıyla iş yerinin açılış kurdelesi kesildi.

Editör: Tunahan Kalender