Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) tarafından “Gençlik ve Spor Festivali” kapsamında Türkiye genelinde ses yarışması düzenleniyor. Performansıyla derece alan isimleri “single” albüm başta olmak üzere çeşitli para ödülleri bekliyor.GAZİANTEP (İGFA)- GBB Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı’nın kentte düzenlediği spor, ses yarışmaları ve konserlerle  yaşattığı keyifli etkinliklere, “Gençlik ve Spor Festivali” çatısı altında bir yenisini daha ekleniyor.

Bu kapsamda pop, rap, rock, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve fantezi müzik dalında toplamda 6 kategoride organize edilen yarışmada yer almak isteyen katılımcılar, en geç 30 Nisan tarihine kadar https://gencgazifest.com/basvuru-yap adresinden yarışma kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurması gerekiyor.

Fıstık Park’ta gerçekleşecek ödül töreninde sesi ve yorumuyla kendi kategorisinde rakiplerini geride bırakan ilk isimlere “single” albüm yapma şansı verilirken ayrıca birincilik elde eden yarışmacıya 10 bin lira, ikinciye 7 bin 500 ve 3’üncüye 5 bin Türk lirası para ödülü verilecek.

Kaynak: igf