Ardeşen’in Sesi Gazetesi ve Ardeşen Matbaası İmtiyaz Sahibi Gazeteci Merhum Ahmet Özcan vefatının 2. Yılında meslektaşları tarafından mezarı başında anıldı. 

Yeni Mahalle’deki mezarı başındaki anma programına Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar ve Dernek Üyeleri Ömer Faruk Zenginal, Murat Uçkan, Selim Güner, Muhammet Şeremet, Adem Akatin, Hakan Buçan, Osman Emre Ergün ve Merhum Ahmet Özcan’ın Oğlu Osman Özcan katıldı.

 

Yeni Mahalle’deki mezarı başındaki anma programına Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar ve Dernek Üyeleri Murat Uçkan, Selim Güner, Adem Akatın, Hakan Buçan, Ömer Faruk Zenginal,  Muhammet Şeremet, Osman Emre Ergün ve Merhum Ahmet Özcan’ın Oğlu Osman Özcan katıldı.

 

Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar burada yaptığı açıklamada “ İlçemizde 50 yıla yakın yayım hayatını sürdüren Ardeşeninsesi Gazetemizin imtiyaz sahibi ve bölgemizin önde gelen Gazetecilerinden olan Merhum Ahmet Özcan Abimizi kaybetmemizin üzerinden 2 yıl geçti. Kendisini Rahmet, Minnet, hasret ve özlemle anıyoruz.   

Gazetecilik mesleği adına çok değerli bir insanı kaybetmenin hüznünü kolay kolay atlatamadığımızı yeniden dile getirmek isterim. Gazeteciliği en zor şartlarda yapan ve günümüze dek hiç eksiltmeden günlük gazetesini çıkaran bir adamın rüyasını bizler devam ettiriyoruz, sağlığımız el verdikçe de devam ettireceğiz. Vefa önemli bir olgu dur.

Bölgede kişiliği, esnaflığı, babacanlığıyla; Meslekte de dürüstlüğü, kararlılığı, yardım severliği ve halktan yana kimliğiyle öne çıkan merhum abimize Allahtan Rahmet kederli ailesine ve sevenlerine de bir kez daha sabır dilerim.” Diye konuştu.Editör: Medya Laz