Geçtiğimiz yıl Aralık ayında yakalandığı Covid19 hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden Gazeteci Ahmet Özcan kabri başında sevenleri ve meslektaşları tarafından dualarla anıldı.

Mücadele Ettiği Covid19 Hastalığına Yenik Düşerek geçtiğimiz yıl 13 Aralıkta yaşama veda eden Ardeşen’in Sesi Gazetesi ve Ardeşen Matbaası İmtiyaz Sahibi Ahmet Özcan Bugün Ardeşen Yeni Mahalle’deki Evinde Aile, sevenleri ve meslektaşları tarafından dualarla anıldı.

Ardeşen medyasının abisi, memleketi için fedakâr şekilde mesleğini en iyi şekilde icra eden, tecrübesi ile başta Ardeşen medyası olmak üzere bölgede bu mesleği icra edenlere öncü olan Ahmet Özcan’ın ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı.

Merhum Ahmet Özcan için Yeni Mahalledeki evinde Mevlid-i şerif okutuldu ve ardından mezarı başında kendisi için dualar edildi.

Programa Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya, KOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşeninsesi Gazetesi ve Matbaası imtiyaz sahibi Avukat ve Gazeteci Sedat Kahya, Merhum Ahmet Özcan’ın ailesi, sevenleri, yakınları ile ilçede görev yapan meslektaşları Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar, Ömer Faruk Zenginal, Murat Uçkan, Selim Güner ve Savaş Koyuncu katıldı.

Editör: Medya Laz