Gastronomi çalıştayının paydaşlarının katıldığı toplantıda Ardeşen İlçesindeki yiyecek ve içecek konusu ve turizm de ilçeye düşen pay ve bu payın büyümesi için yapılması gereken iş e işlemler ele alındı.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasında; Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, R.T.E. Üniv. Ardeşen M.Y.O. Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Burcu Ayşenur Saklı, Dr. Öğr. Üyesi Esin Aysen ve Ardeşen TSO Meclis Kurulu Üyeleri ve Ardeşen’de ki yiyecek-içecek işletmesi sahipleri ile birlikte 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde ilçede yapılacak olan Gastronomi Çalıştayı öncesi bir toplantı gerçekleştirildi.

Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret

 

15 Kasım 2023 Çarşamba günü Ardeşen TSO’da gerçekleştirilen toplantı kapsamında; Ardeşen’de ki yiyecek içecek işletmelerimizin genel durumu, üretmiş oldukları ürünler, öne çıkan lezzetler, ilçenin Gastronomi turizminden aldığı pay ve bu payın arttırılması için yapılabilecek çalışmalar, sosyal medya ve reklam çalışmaları, işletmelerimizin tertip ve düzeni vb. birçok konu üzerine istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

 Haber: Murat UÇKAN

Editör: Medya Laz