DOKAP İdaresi olarak desteklediği 2022 yılı Yatırım Programları kapsamında Rize, Ardeşen Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilen “Fırtına Vadisinin Turizme Kazandırılması” projesinin protokol imza törenini tamamlandı.

DOKAP tarafından yapılan açıklamada şunalar yer verildi; “DOKAP İdaremiz olarak desteklediğimiz 2022 yılı Yatırım Programımız kapsamında Rize, Ardeşen Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirecek olduğumuz “Fırtına Vadisinin Turizme Kazandırılması” projemizin protokol imza törenini bugün gerçekleştirdik. Projemizin protokollerini Ardeşen Belediye Başkanımız kıymetli Avni Kahya ile birlikte imzaladık. Programımız süresince bizlere eşlik eden Ardeşen AK Parti İlçe Başkanımız değerli abim Mustafa Terzi’ye, kıymetli Belediye Başkan Yardımcılarımız Yakup Kenan Hatipoğlu’na, Mustafa Ön’e,DOKA Rize Yatırım Destek Ofisi Koordinatörümüz değerli kardeşim Fatih Özdemir’e ve belediye proje ekibine teşekkür ederim. Hayata geçirilecek olan projemizin öncelikle bölgemize, Rize ilimize ve güzel ilçemiz Ardeşen'e hayırlı olmasını dilerim.” Açıklaması yapıldı.

Proje hakkında Belediye Başkanı Avni Kâhya ise şuaları kaydetti; “Fırtına Vadisi Turizm Projesi için DOKAP ile protokol imzaladık.

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ile karşılıklı atılan imzalar sonrasında Fırtına Vadisi Turizm Projesine start verdik. İlçemize ve bölgemize hayırlı olsun.” Açıklaması yaptı.

Yaşıyan Ardeşende Gazetecileri Ziyaret Etti Yaşıyan Ardeşende Gazetecileri Ziyaret EttiEditör: Tunahan Kalender