Esnaf dostu iş modeliyle öne çıkan Seç Market’in bayi sayısı hızla artmaya devam ederek bin 750’ye ulaştı.KASTAMONU (İGFA) - Seç Market’in mağaza sayısı, Kastamonu’da açılan yeni mağazasıyla bin 750’ye ulaştı. Seç Market mağazaları esnafa ve müşteriye sağladığı avantajlarla ülke genelinde 79 ilde hizmet veriyor.

Seç Market iş modeli samimiyet ve güvene dayanan geleneksel esnaf kültürünü modern marketçilik altyapısıyla bir araya getiriyor. Seç Market’in bayilerine sunduğu geniş ürün gamı ve uygun fiyat avantajlarıyla yoğun rekabetin yaşandığı sektörde konumunu güçlendiriyor, cirosunu ve müşteri memnuniyetini artırıyor. Raf diziliminden ürün tedarikine, dijital altyapıdan sosyal medya iletişimine, pazarlamadan satın almaya kadar birçok alanda verdiği destekle iş ortaklarının “mahalleden biri” kalarak büyümelerine yardımcı olan market bayiliği için kazan-kazan ilişkisine dayalı olarak işini geliştirmek isteyenler başvuruda bulunabiliyor. 

Türkiye genelinde sayıları bin 750’ye ulaştığını belirten Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, kendi mahallesinde, semtinde verdiği hizmetle yoğun rekabetin olduğu perakende pazarında mücadele eden iş ortaklarıyla yürüdükleri yolda, birlikte büyümeye ve beraber kazanmaya devam ettiklerini söyledi. Seç bayisi olan esnafımızı çeşitli danışmanlık hizmetleriyle destekleyerek mağaza operasyonlarına da yardımcı olduklarını anlatan Sekmen, "Modelimizin sunduğu avantajlar sayesinde her 12 saatte bir yeni bir mağaza açarak büyüyoruz. Türkiye’nin her yerinden bayilik başvurusu alıyoruz.   Kazandıran iş modelimizle 2022’de de bayi sayımızı artırarak esnafımızı ve müşterimizi mutlu etmeye devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: igf