Çekimleri Bursa'da gerçekleşen, müzik piyasasının ses getiren isimlerinden Emre Yokuş'un 'Canın Sağolsun' isimli klibe yayına girdiği ilk günden büyük ilgi gördü.Mehmet ÇETİNKAYA / Bursa İnternet Gazetesi (BURSA İGFA) Müzik piyasasının ses getiren isimlerinden Emre Yokuş’un ‘Canın Sağolsun’ isimli şarkısının klibi sanatçının resmi YouTube hesabından yayına girdi.

Klip çekimi için Bursa’yı tercih eden başarılı ses sanatçısının, özellikle Gölyazılı vatandaşlardan büyük ilgi görmesi haber sitelerinde yerini almıştı. “İç mekân çekimlerinin Tirilye’de yapıldığı klibimizin dış çekimlerinde Gölyazı’yı tercih ettiğimiz için son derece memnunuz” diyen Yokuş, yayımlanan klibin 24 saat olmadan sosyal medyada büyük ses getirdiğini belirterek, "Tanıdık tanımadık çok sayıda müzikseverden aldığım mesajlar ve mailler ne kadar güzel bir iş ortaya koyduğumuzun kanıtıdır" dedi.

"Samimi bir ortamda üretlien klibimiz artık dinleyecilerimize emanet" diyen Emre Yokuş, "Müzikseverlerin bu anlamlı eseri baş tacı yapacaklarından da zerre şüphem yok” yorumunda bulundu. 

https://youtu.be/0POAURukxF0

Kaynak: igf