Buçan ailesi girişimiyle Ardeşen girişi Opet yanında törenle açılan Dominos Pizza Ardeşen şubesine büyük ilgi gösterildi.

Açılışa; Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Esnaf Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı, İlçe Siyasi Parti Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve yerel halk katıldı.

Açılışta konuşan;

“Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı; Ardeşen her geçen gün büyüyor. Neredeyse yılda 250 işletme açıyoruz. Bu da Ardeşen’imizde işsizliğin azalmasına istihdamın artmasına yol açıyor. Bu vesileyle işletme sahibi Sayın Buçan ailesine de çok teşekkür ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Ardeşen Tso Başkanı İsmail Kuyumcu; Rize ve çevre ilçelerde kadın istihdamına en çok önem veren ilçe Ardeşen’dir. Bu yüzden Buçan ailesine de bu konuya özen gösterdikleri için teşekkür ediyorum.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya; Hayırlı işlerde Ardeşen olarak hep birlikteyiz. Bu yüzden Ardeşen’le gurur duyuyorum. Dominos’u tebrik ediyorum. Çünkü Ardeşen Rize’nin parlayan yıldızı. Bunun farkına vardılar ve burada bir iş yeri açtılar. Bunun vesilesiyle diğer ulusal markaların da hızlı bir şekilde Ardeşen’i keşfedeceklerini düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun diliyorum.

Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen; Yeni iş yerimizin böyle ulusal bir firma olması, diğer ulusal firmaları da buraya çekecektir mutlaka. İlçemize hayırlı uğurlu olsun”. Dedi.

 Dominos Pizza Ardeşen Şubesi yapılan törenle açıldı.

Editör: Medya Laz