29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle tüm yurt genelinde olduğu gibi Rize’nin Ardeşen İlçesinde de bir dizi etkinlik düzenlendi.

 

Bayram dolayısıyla Ardeşen Hükümet Konağı önünde çelenk sunum programı ve ardından Kaymakamlık makamında tebrikler kabul edildi.

 

 

Ardeşen İlçesinde düzenlenen çelenk sunma programına İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, belediye Başkanı Avni Kahya, Pazar Cumhuriyet Savcısı Sercan Baş, Ardeşen İlçe Emniyet Müdür Fatih Günel, İlçe Jandarma Komutanı Erdal Yıldırım, daire müdürleri, oda başkanları, siyasi parti başkan ve temsilcileri, STK temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve halk katıldı.

Programda ilk olarak Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenkleri Atatürk anıtına sunuldu. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla alandaki program son buldu ve İlçe Kaymakamlık makamında tebrikler kabil edildi.

Bu manada bizlerde Medyalaz olarak; Cumhuriyetimizin 99. Yılını bir kez daha kutlar, İstiklâl mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.
Editör: Tunahan Kalender