Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz’ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti. Kabulde, Rektör Yılmaz, üniversite ve eğitim ve araştırma hastanesi hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a brifing verdi.

Geride bıraktığımız Cuma günü gerçekleşen kabulde Rektör Yılmaz, üniversite ve Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verdi. Ayrıca, Rize'de denize dolgu çalışmaları devam eden Rize Şehir Hastanesinin tamamlanarak hizmete girmesinin birkaç yıl sürecek olması dolayısıyla Rektör Yılmaz, Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla yapılacak değişikliklerin yer aldığı projeleri de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sundu.

Rektör Yılmaz, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Üniversitemiz hakkında bilgilendirdim. Sağlık hizmeti, eğitim, araştırma, öğrencilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında. Hastanemizin koşullarını hızlıca iyileştirmek için çabalıyor olacağız. Projelerimiz yakında hayata geçecek” ifadelerini kullandı.

yusuf-yilmaz-erdogan-cumhurbaskani-erdogan-rteu-rektoru-yilmazi-kabul-etti.jpg

Editör: Tunahan Kalender