Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Mayıs Çarşamba günü Artvin, Rize ve Trabzon'da düzenleyeceği mitinglerle hemşehrileriyle buluşacak.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Mayıs Çarşamba günü saat: 14.30’da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek mitingte Rizeli hemşehrileriyle buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize mitingi öncesi aynı gün Artvin'de, Rize mitingi sonrasında ise Trabzon'daki programına katılacağı öğrenildi.

Rize’de Butik Çay Üretim Yarışması Düzenlendi Rize’de Butik Çay Üretim Yarışması Düzenlendi

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı ile ilgili yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 3 Mayıs Çarşamba günü saat 14.30’da Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda hemşehrileri ile bir araya gelecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini esirgemeyen çok kıymetli vatandaşlarımızı büyük mitingimize davet ediyorum” dedi.

Editör: Medya Laz