Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışına katılacak Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva'nın ziyaretiyle ilgili yeni bir ayrıntı ortaya çıktı.

superhaber.tv haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize Artvin Havalimanının açılışı için Rize'ye gelecek olan Aliyev ve eşini köyünde ağırlayacak. 

Türkiye'nin deniz dolgusuyla inşa edilen ikinci pisti olan Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışı 14 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı açılışa Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev eşi Mihriban Aliyeva ile birlikte katılacak. Rize'nin Pazar ilçesindeki havalimanına inecek ilk uçak, Erdoğan ve Aliyev'in bulunduğu uçak olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelecek Aliyev ve eşinin ziyareti ile ilgili yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. SuperHaber'in edindiği bilgiye göre, Erdoğan, Aliyev ve eşini kendi köyü olan Rize'nin Güneysu ilçesine bağlı Dumankaya köyünde ağırlayacak.

Açılışın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ve diğer davetliler onuruna yemek verecek.

Gözden kaçırmayın

Çayeli Tünelinde Trafik Kazası... Çayeli Tünelinde Trafik Kazası...

Kaynak: superhaber.tv