Ek MTV ödenmezse ne olur? Araç sahiplerine ne gibi yaptırımları var? İşte merak edilenler Ek MTV ödenmezse ne olur? Araç sahiplerine ne gibi yaptırımları var? İşte merak edilenler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 68. yaş gününü, birçok siyasi sosyal medyadan mesaj paylaşarak kutladı. ANKARA (İGFA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 68 yaşına girdi. Birçok siyasetçi Erdoğan'ın doğum gününü sosyal medya hesaplarından paylaşıp yaparak kutladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "İyikiDoğdunMilletinAdamı", "MilleteAdananÖmür" etiketleriyle yaptığı paylaşımla Erdoğan'ın doğum gününü kutladı.  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,  "Ömrünü milletine adamış liderimize Rabbimden nice sağlıklı ve uzun ömürler niyaz ediyorum" ifadelerine yer verirken, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'de doğum günü paylaşımı yaptı. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Milletimizin derdiyle dertlenen, hüznüyle kederlenen, sevinciyle mutlu olan Sayın Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'a milletimize hizmet yolunda nice hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler diliyorum"  mesajını paylaşırken, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Bugün bölgesinde güçlü, dünyada saygı duyulan söz sahibi bir Türkiye varsa arkasında 'MilleteAdananÖmür' var, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan var… Sağlıkla, başarılarla dolu nice yıllara" paylaşımını yaptı.

 İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Güçlü bir liderin bir millet için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladığımız günlerden geçiyoruz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Sağlıkla, sıhhatle, sevdikleriniz ve milletimizle daha nice güzel yıllara Sayın Cumhurbaşkanım"  sözlerini kullanırken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık mesajında "Huzurla hayırlarla mücadeleyle dolu daha çok yolumuz var"dedi. 

Kaynak: igf