Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjde! '35 bin sağlık personeli daha alacağız' Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjde! '35 bin sağlık personeli daha alacağız'

Rize’de bölgeye hizmet veren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi birçok dalda başarılı ameliyatlara imza atmaya devam ediyor.

Rize RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı doktorları Dr. Ozan Karakişi, Dr. Tolga koyuncu, Dr. Doğuş Hemşinli ve Dr. Şaban Ergene yapılan başarılı ameliyatlarla ilgili; “Rüptüre Abdominal Aort anevrizması ile acile gelen (karın içi aort damarı 18 cm çapa ulaşıp kanamış ) ve ciddi derecede hayati tehlikesi olan hastamızı ameliyat edip, takibi sonrası şükrüsün taburcu ettik. Bizler aracı idik şifa olan Allah CC dür.” Paylaşımı yaptı.

Bu ve benzeri hayati riskleri üst düzeyde olan ameliyatların Rize’de rahatlıkla yapılmasına vesile olan RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin verdiği imkân ve mesai gözetmek sızın çalışarak önemli ameliyatlardan birini daha başarıyla tamamlayan başarılı doktorlarımıza teşekkür ederiz.

Editör: Neco Yarıcı