CHP ilce belediye başkan adayı tanıtım toplantısı Ardeşen belediyesi konferans salonunda yapıldı. 

Açılış konuşmasını Ardeşen ilçe başkanı Faruk BUÇAN yaptı. Selamlama konuşmasından sonra BUÇAN yaptığı konuşmada, Ardeşen in 30 yıllık markuz tarihini değiştirmek için Enver ATAGÜN ismine mutabık kaldık.
46 yıldan sonra bir vekil parti olarak Rize'den çıkardık, Zaman geldi artık ,Ardeşen Belediyesini de değiştirip kazanacağız .Bu heyecanın salonu dolduran siz hemşerilerimin gözlerinde görüyorum. Bu ışığı sahada da hep birlikte yaşatacağız, çalmadık kapı esnaf yurttaş bırakmayacağız.
Enver Atagun
Enver ATAGÜN Başkanla otuz yıllık hasreti Adeşende son verdireceklerini söyledi. 
Konuşmalarını ve kendini tanıtıp yapması için sahneye davet edilen Başkan adayı Enver ATAGÜN, Ardeşen çocukluk yıllarım zamanın da bıraktığım Ardeşen değil ,nüfus olarak büyüyen bir Ardeşen imiz var, bu nüfus artışına paralel sorunları da artan bir Ardeşen mız var, Bizler Belediyenin sorunlarının yanında toplumsal dönüşüme, kültürel değişimi de dönüştürmeliyiz.
Sosyal kültürel sportif tesisler yapabilirsiniz, şayet insanlarımız kullanmıyor ise insanlarımızı etkinlikler yaparak yönlendirebilirsiniz.
Bizim insanımıza bir EĞE verildiğinde neler yapabileceğini biliyoruz, insanlarımızı belediyemizin inaklarını da kullandırarak iş- aş seferberliği yapabiliriz. 
İlçemizin turizm den yararlanması içinde çeşitli ak deviteler yapacağız. Sonuç da bu şehre yılda bir milyonun üstünde yerli yabancı turist geliyor.
ARDEŞEN Belediye Başkanı Enver ATAGÜN konuşmasının sonunda on yıldır antrenman koşu maraton yapıyorum meğerse Ardeşen 'e hazırlık içinmiş Antrenmanlıyım kolları da sıyırdım, Her şey Ardeşen'imiz için dedi.
Rize Milletvekili,  Fındıklı Belediye Başkanı çeşitli İlçe Belediye başkan adayları ve CHP il Başkanının da selamlama konuşmaları yapıldığı tanıtıp toplantısı sona erdi.
Muhabir: Bayram Arif TURAN