Ardeşen Mtal Çocuk Gelişimi öğretmeni Derya ATAY ve öğrencileri Change Begins With Me (DEĞİŞİM BENİMLE BAŞLAR ) Etwinning projesiyle ,AZALT GRUBUNDA tasarrufla ilgili videolarla mesaj verdiler. YENİDEN KULLAN GRUBU evdeki eşyalarını tamir ederek tekrar kullandılar GERİ DÖNÜŞÜM GRUBU atık kağıtlardan yeni kullanılabilir kağıt ürettiler.

RİZE ARDEŞEN MTAL ÖĞRENCİLERİ ETWİNNİNG PROJELERİYLE EĞİTİMDE FARKLILIK YARATIYOR

MAKE İT HAPPEN OUR NATURE OUR FUTURE (dünyamızı güzelleştirelim) eTwinning projesiyle amaçlanan dünyada yaşanan küresel sorunlara dikkat çekmek,sürdürülebilir kalkınmanın önemini farkına varmak   ve   bireysel sorumluluk bilincinin eğitimle entegre edilerek  kazandırmaktır. Öğrencilerin doğayı yaşayan bir varlık olarak kabul etmeleri ve doğayla barışık yaşaması gerektiğini bilen çevreci bireyler yetiştirmek. 

Yola Devrilen Kamyonu Kaldırmak İçin Yoğun Uğraş Verdiler Yola Devrilen Kamyonu Kaldırmak İçin Yoğun Uğraş Verdiler

 DONT PANIC GİVE FIRST AID (panik yapma ilkyardım yap ) eTwinning projesiyle öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve özellikle ev hanımlarının ilk yardım bilgi düzeylerini artırarak toplumda ilk yardım bilinci oluşturmayı hedeflenmektedir.bu  amaçla .veli ve öğrencileri bilgilendirmek için . yanıklar zehirlenmeler yaralanmalar kanamalar boğulmalar ve ev kazalarında ilkyardım konularında  her ay  toplantılar yapılarak uygulamalar gösterilmektedir.  ve okulda öğrencilerle uygulayarak kalıcı öğrenme sağlanmaktadır