MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Cemil Bayrak Ardeşen Gazeteciler Derneğini Ziyaret ederek  İlçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bayrak Seçim sürecini ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ardeşen'in Yeni Başkanı Enver Atagün Mazbatasını Aldı Ardeşen'in Yeni Başkanı Enver Atagün Mazbatasını Aldı

MHP Ardeşen Belediye Başkanı Cemil Bayrak ve beraberinde İl Genel Meclisi Üye Adayı Bahri Civaoğlu ve Belediye Meclis Üye Adayları Ardeşen Gazeteciler Derneğine ziyarette bulundu. Heyeti Dernek Başkanı Salih Navdar, dernek üyeleri Murat Uçkan ve Adem Akatın karşıladı.

Bayrak; “İlçede birçok sorun var bizler başlıklar altında bunları kaleme aldık, birkaç yıldır vatandaşlarımızın bizlere ilettiği bu sorunları konu başlıklarıyla not ettik ve 56 adet sorun karşımıza çıktı. Bunların arasında sokak köpekleri, turizm, yaşlılar için oturma ve dinlenme alanları, engelli vatandaşlarımızın belli başlı ihtiyaçları, sokakta olmayan çöp kutuları, öğrencilerimizin ulaşım sorunları, Kentsel dönüşüm ve ilçenin bir meydanı olmayışı gibi hayati önem arz eden sorunlar. Bu sorunların her birinin bizde karşılığı var.” dedi.

MHP Ardeşen Belediye Başsan Adayı Cemil Bayrak ayrıca yarın yapılacak olan aday tanıtımı için herkesi davet etti; “Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde 5 Mart 2024 Salı Yarın saat: 14.00 da MHP Ardeşen Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyesi Aday Tanıtımımıza olacaktır. Yapılacak olan toplantımıza tüm halkımız davetlidir.

Editör: Medya Laz