Ardeşen'de Atalarından Gelen Bayramlaşma Geleneğini Sürdürüyorlar Ardeşen'de Atalarından Gelen Bayramlaşma Geleneğini Sürdürüyorlar

Milliyetçi Hareket Partisai Ardeşen İlçe Başkanı Cemil bayrak 31 Mart seçimerinde  Ardeşen Belediye Başkan Aday Adayığını Açıkladı.
Bayrak Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım

Cemil Bayrak Aday Adayı

Kıymetli Hemşehrilerim, “ARDEŞEN bizim sevdamız” dedik ve mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum, 4 yıl boyunca İlçe başkanlığı yaptığım , Milliyetçi Hareket Partimizden 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri’nde, Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdir ve tensipleri ile İlbaşkanımız sayın İhsan Alkan'ın oluru ile Ardeşen Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurumu Genel Merkezi’mizde yapmış bulunmaktayım.
Aday Adaylığı’na İl Başkanımız sayın İhsan Alkan ile birlikte, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi’yi makamında ziyaret edip, hayır dualarını alarak yola çıkmış bulunuyorum. Ayrıca yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız sayın Sadir Durmaz’ı ziyaret ederek başvuru dilekçelerimizi kendilerine teslim ettik. Bu süreçte yanımda olan başta MHP Rize İl Başkanım İhsan Alkan'a, İlçe Yötetimindeki dava arkadaşlarıma ve birbirinden kıymetli Ardeşenli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
Niyet hayır akıbet hayır olsun diyerek Rabbim, çıktığımız bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun.
Sizlerle bu anı paylaşmaktan onur ve mutluluk duyar sizlere saygılarımı sunarım.
Cemil Bayrak
Milliyetçi Hareket Partisi
Ardeşen Belediye Başkan Aday Adayı
 
Editör: Medya Laz