Kulüp sosyal medyadan yaptığı açıklama ile;

"Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan takımımız için, 09 Ağustos 2022 Salı günü saat 13.00'de Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz.

Kulüp Başkanımız İbrahim Turgut’un da katılacağı, taraftar, yönetim ve futbolcularımızın omuz omuza vererek Süper Lig yürüyüşümüzün ilk adımını atacağı bu özel güne tüm kurum ve kuruluş yöneticilerimiz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz, yeşil-maviye gönül vermiş tüm taraftarlarımız ve 7'den 70'e tüm hemşehrilerimiz davetlidir." duyurusunda bulundu.

Kulüp sosyal medyadan yaptığı açıklama ile; "Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan takımımız için, 09 Ağustos 2022 Salı günü saat 13.00'de Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz. Kulüp Başkanımız İbrahim Turgut’un da katılacağı, taraftar, yönetim ve futbolcularımızın omuz omuza vererek Süper Lig yürüyüşümüzün ilk adımını atacağı bu özel güne tüm kurum ve kuruluş yöneticilerimiz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz, yeşil-maviye gönül vermiş tüm taraftarlarımız ve 7'den 70'e tüm hemşehrilerimiz davetlidir." duyurusunda bulundu.

Kaynak Linki = https://www.rizetvhaber.com/haber/caykur-rizeden-super-lig-yuruyusu-2825

Editör: Tunahan Kalender