Bu olağanüstü başarıyı kutlamak ve şirkete olan teşekkürlerini iletmek için Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası (Çayeli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, Meclis Başkanı Cafer Kuru ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Sarioğlu, Çayeli Bakır İşletmeleri'ni işyerinde ziyaret ederek bir plaket takdim ettiler.

Rizeli Sanatçı Yeni Şarkısını Tanıttı Rizeli Sanatçı Yeni Şarkısını Tanıttı

Ziyaret esnasında Yönetim Kurulu Üyeleri, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin Çayeli'ne ve ülke ekonomisine sağladığı önemli katkılardan dolayı tebriklerini sunarak takdirlerini dile getirdiler. Genel Müdür Murat Güreşçi'ye plaket takdim eden heyet, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin sadece bir şirket olmadığının, aynı zamanda ilçenin ve ülkenin kalkınmasında önemli bir rol oynayan bir kuruluş olduğunun altını çizdiler.

Ayrıca ziyarette, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin faaliyetleri ve Çayeli'ni ekonomik ve sanayi yönünden kalkındıracak yatırımlar hakkında da istişarelerde bulunuldu.

Çayeli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, bu ziyarette yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yönetim Kurulu olarak, Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş.'ye bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşlerinin güvenli ve kazançlarının bereketli olması temennilerimizi iletiyoruz. Bu vesile ile belirtmek isteriz ki, Çayeli Bakır İşletmeleri sadece bir şirket değil, ilçemizin ve ülkemizin kalkınmasında önemli bir rol oynayan bir kuruluştur. Şirketin istikrarlı büyümesi ve başarısı, bize ilham vermeye ve daha müreffeh bir gelecek için umut vermeye devam ediyor. Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş.'nin bu başarısının arkasındaki tüm çalışanları da tebrik eder, başarılarının devamını dileriz."

Hatırlanacağı üzere, Çayeli Bakır İşletmeleri tarafından şu an işletilmekte olan madenin 300 metre güneyinde 3 milyon tonluk yeni cevher keşfedilmiş ve bu sayede Çayeli Bakır'ın kapanış gündemi ertelenmişti. Genel Müdür Murat Güreşçi tarafından verilen bu müjdeli haber, özellikle Çayeli Bakır İşletmeleri çalışanları başta olmak üzere ilçede büyük sevinçle karşılanmıştı.

mehmet-ali-mert-murat-guresci-cafer-kuru.jpg

ayeli-bakir-isletmelerine-cayeli-tsodan-plaket-ve-tebrikler.jpg

Editör: Medya Laz