ATSO Başkanı Kuyumcu : Müteahhitlerin üzerinde büyük bir sorumluluk var ATSO Başkanı Kuyumcu : Müteahhitlerin üzerinde büyük bir sorumluluk var

Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, Fındıklı ve Çayeli teşkilatlarıyla birlikte Ardeşen ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, Çayeli İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, Fındıklı İlçe Başkanı Sami Özgür ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir araya gelerek, esnafın dertlerini dinledi.


İlçe merkezinde esnaf ziyareti yapan İl Başkanı Özçelik ve beraberindekiler, hem vatandaşlarla, hem de esnafla sohbet ettiler.
Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan BBP İl Başkanı Ensar Özçelik: “Ardeşen ilçemizde esnaf ziyareti yaparak, esnafımızın yaşadıkları sorunlarını ve çözüm yollarını görüştük. Görüş alışverişinde bulunduğumuz esnaf ziyaretlerimiz devam edecek. Rizelinin sesi olmaya devam edeceğiz. Ardeşen ilçemizdeki her esnafımıza  ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kapsamda ziyaretlerimiz devam edecek, Parti olarak halkımızın büyük bir ilgisi ile karşılaşıyoruz, onlarla gündemdeki ülke ve ilimizin sorunlarını paylaşıyoruz.” Dedi