Her hafta samimi dost sohbetini birbirinden farklı konuklarla sürdürürken, pembe dosyalarından çıkardıkları şaşırtıcı ve eğlenceli konuları izleyicilerine yuvarlak masa etrafında aktaran temponun hiç düşmediği Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programı Teras Noir’ın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Boran Kuzum oldu.İSTANBUL (İGFA)- Bir süredir yurt dışında olan Boran Kuzum “Yurt dışında olduğun zamanlarda bize ait olan ve olması da güzel olan şeylere karşı özlem hissettin mi?” sorusunu soran Efe Tunçer’e “Kesinlikle özlem hissettim. Biz millet olarak samimi insanlarız her şeyden önce. Bir şeyleri konuşurken gerçek anlamda gözlerimizin içine bakarak, dokunarak paylaşmaktan hoşlanan bireyleriz. Ben de öyleyimdir. Bu anlamda yurt dışında daha yüzeysel insanlarla da karşılaşabiliyorsunuz. Bu sebeple orada bulunduğum zamanlarda arkadaşlarımı özledim. Esasen çoğu şeyi özledim. Burayı daha iyi görmek için de buradan biraz uzaklaşmak iyi geliyor. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde, sürekli koşuşturmanın içinde bunu göremeyebiliyoruz. ” cevabını verdi.

Oyuncu Pınar Altuğ'a 'Yaşlanmışsın' yorumu geldi! Takipçisine verdiği cevapla gündem oldu Oyuncu Pınar Altuğ'a 'Yaşlanmışsın' yorumu geldi! Takipçisine verdiği cevapla gündem oldu

Bir süredir yurt dışında olan Boran Kuzum “Yurt dışında olduğun zamanlarda bize ait olan ve olması da güzel olan şeylere karşı özlem hissettin mi?” sorusunu soran Efe Tunçer’e “Kesinlikle özlem hissettim. Biz millet olarak samimi insanlarız her şeyden önce. Bir şeyleri konuşurken gerçek anlamda gözlerimizin içine bakarak, dokunarak paylaşmaktan hoşlanan bireyleriz. Ben de öyleyimdir. Bu anlamda yurt dışında daha yüzeysel insanlarla da karşılaşabiliyorsunuz. Bu sebeple orada bulunduğum zamanlarda arkadaşlarımı özledim. Esasen çoğu şeyi özledim. Burayı daha iyi görmek için de buradan biraz uzaklaşmak iyi geliyor. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde, sürekli koşuşturmanın içinde bunu göremeyebiliyoruz. ” cevabını verdi.

Kaynak: igf