Eksilmez'den Esnaf Sanatkarlar Odasına Ziyaret Eksilmez'den Esnaf Sanatkarlar Odasına Ziyaret

Bu yıl 19-20 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Karadeniz Off- Road kupası 4 ayak yarışı Rize’nin Ardeşen İlçesinde koşulacak.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda yurt dışından katılım olacak. Ardeşen Off – Road Kulübü (ARDOF) tarafında yapılan açıklamada; Karadeniz Off – Road Kupası 4. Ayak yarışlarına ülkemizin birçok ilinden yapılacak olan katılımların yanı sıra İran, Azerbaycan, Gürcistan ve Irak tan da katılım sağlanacağı bildirildi.

Bu önemli kupa yarışına ev sahibi Ardeşen’den de iki takım katlıyor. ARDOF Kulüp yönetim kurulu ve üyelerinden Mustafa Akcanca ve Murat Çakmak iki araçla Ardeşen’i temsil edecek

Her yıl görkemli bir yarışa ev sahipliği yapan Ardeşen İlçesinde hazırlıklar aylar öncesinden başladı. Off – Road için en uygun parkurlardan biri seçilen Ardeşen Yarı Yapay parkuru için pilotlar hazırlıklara başladı. Yine bu adrenalini yüksek yarış için çevre illerden gelecek olan seyirciler otel ve pansiyonlarda yerlerini ayırmaya başladı. Her yıl festival havasına bürünen Off –Road araba yarışlarında ulusal ve uluslararası birçok yarışta derece almış deneyimli ve profesyonel pilotlar Karadeniz Off- Road kupası 4 ayak yarışlarında direksiyon sallamak için gün saymaya başladı.

Karadeniz Off- Road kupası 4 ayak yarışları 19 Kasım 2022 Cumartesi Rize Ardeşen’de yapılacak.

Editör: Tunahan Kalender