Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İlköğretim Okulu 4/C sınıfı öğrencisi Esma Nur Şirin, öğretmenleri eşliğinde, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i makamında ziyaret etti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Belediye Başkanı Metin, temsili olarak makamını Esma Nur Şirin’e bırakarak istek ve önerilerini dinledi.

Kentle ilgili talep, öneri ve düşüncelerini ifade eden Şirin, bütün çocukların bayramını kutlayarak; ilk mesajında su kullanımına dikkat çekerek vatandaşları kuraklıkla ilgili su tasarrufuna davet ederek açıkladı. Gençlere yerlere çöp atmamalarını, yetişkinleri örnek alarak, Rize ve ülkemiz için güzel projeler üretme çabası içerisinde olmalarını istedi.

Temsili Başkan Esma Nur, belediye çalışmaları ile ilgili de dikkat çeken brifingini dile getirdi. Okul Müdürü Ömer Armağan ve Sınıf öğretmeni Bayram Ali Artar’a çay ikramında bulunan temsili Başkan Esma Nur’un, istek ve önerilerini Belediye Başkanı Rahmi Metin, tek tek yanıtladı.

Ziyaret, Esma Nur Şirin’in sembolik başkanlığının ardından, karşılıklı takdim edilen hediye ve günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-3.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-2.jpg

Vali Baydaş Turizm Yaz Sezonu Hazırlıklarını Görüşmek İçin Toplantı Düzenledi Vali Baydaş Turizm Yaz Sezonu Hazırlıklarını Görüşmek İçin Toplantı Düzenledi

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-16.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-12.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-10.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-4.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-9.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-8.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-14.jpg

rize-belediye-baskani-metin-koltugu-devretti-17.jpg


 

Editör: Medya Laz