Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle İlçede eğiti öğretim veren okullara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

12 Eylül itibariyle tüm ülke genelinde olduğu gibi Rize’nin Ardeşen İlçesinde de ilk ders zili çaldı. Yüzlerce öğretmen ve binlerce öğrenci 2022-2023 yılı yeni eğitim ve öğretim için ders başı yaptı.

Bu bağlamda Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar ve AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi İlçede eğitim ve öğretim veren okulları ziyaret ederek burada okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelip yeni öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ettiler.

Okul ziyaretlerinde bulunan heyet sınıflarda öğrencilerle de bir araya gelerek okul ve yeni eğitim yılı hakkında düşüncelerini aldı.

Ardeşen Halk Eğitimi Merkezine de bir ziyarette bulunan Başkan Kahya ve beraberindeki heyet; Halk Eğitimi Merkez Müdürlüğünün 2022/2023 yılı içinde açılacak kurslar ve hedeflenen kursiyerler hakkında da Halk Eğitimi Merkez Müdürü R. Hakan Bozkan’da bilgi aldı.Editör: Tunahan Kalender