21 Ekim Dünya Gazeteciler günü münasebetiyle Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya İlçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Başkan Avni Kahya toplantıyla ilgili şunları kaydetti; “ 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü münasebeti ile ilçemizde görev yapan basın mensubu arkadaşlarımız ile bir araya geldik.

Said Yaşıyan: “Konuşarak İstişare Ederek Birbirimizi Tamamlayacağız” Said Yaşıyan: “Konuşarak İstişare Ederek Birbirimizi Tamamlayacağız”

Bu vesileyle büyük özverilerle ilkeli ve tarafsız habercilik yapmak adına çalışmalarını sürdüren basın emekçilerimizi kutluyor, muvaffakiyetler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

Dernek Başkanı Salih Navdar Toplantıyla ilgili şunları kaydetti; “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle Sayın Belediye Başkanımız Avni Kahya Bey ilçemizde görev yapan Ardeşen Gazeteciler Derneği mensubu arkadaşlarımız ile bir araya geldi.

Sayın Başkanımıza teşekkür eder ve bu vesileyle tüm gazetecilerimizin bu anlamlı gününü bir kez daha kutlarım.” İfadelerine yer verdi.
Editör: Tunahan Kalender