Atike CEYLAN KAÇAR/SİLİFKE(Mersin), (DHA)- MERSİN'in Silifke ilçesinde Belediye Başkanı Sadık Altunok, göreve geldikleri günden bu yana ilçeye ve vatandaşlara en güzel hizmeti sunan Cumhur ittifakının dimdik ayakta olduğunu belirterek, uyumlu çalışmalarla birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.
İlçedeki bir otelde düzenlenen birlik beraberlik ve dayanışma yemeğine MHP İlçe Başkanı Levent Nogay, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve ilçe yöneticileri, Silifke Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Taşucu Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Dölek, Silifke Kent Konseyi Başkanı Vehbi Kadıoğlu, Eğitim Bir-Sen Silifke Şube Başkanı Murat Yıldırım, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, MHP İlçe Teşkilatı KAÇEP Başkanı Kıvanç Derya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin İsmail Ünver, Cumhur ittifakı belediye meclis üyeleri, partililer ve davetliler katıldı.  Yemekte konuşan Belediye Başkanı Sadık Altunok, "Göreve geldiğimiz günden bu yana sizlerle birlikte ilçemize ve halkımıza en güzel hizmetleri ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. İlçe Başkanlarımızdan, yöneticilerimize, kadın kollarımızdan gençlerimize kadar hepimiz el birliği yaparak gönül birliği yaparak belediye hizmetlerimizi 88 mahalleye eşit bir şekilde ulaştırıyoruz. Belediye olarak bu hizmetlerin halkımıza ulaşmasında çalışanlarımızın yanı sıra sizlerin de katkıları büyüktür. Biz sizlerle biriz, beraberiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bizlere verdiği birlikte çalışma ve halka hizmet etme gayreti ve çabasını bizlerde ilçemizde cumhur ittifakı üyeleri olarak devam ettiriyoruz. Bu kararlılığımızı daha da ileriye taşıma azmi içerisindeyiz. Bu güne kadar olduğu gibi ilçemiz ve hemşerilerimize en iyi hizmeti ve en modern projeleri sunmaya devam edeceğiz. Cumhur ittifakı olarak hem belediye faaliyetlerinin yürütülmesinde hem de halka hizmet anlamında her zaman hemfikiriz. Bu birliktelikle beraber yaklaşan seçimler öncesinde aynı heyecan ve azimle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destekler bizleri daha da güç kılmaktadır" dedi.
Halka hizmet yolunda Belediye Başkanı Altunok’a her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Kurt, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile birlikte ülkemiz ve milletimiz için verdiği ortak mücadelenin biz de farkındayız. Halkımıza ve hemşehrilerimize birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ülkemizin yönetiminde olduğu gibi Silifke’de de Cumhur ittifakımız uyumlu ve başarılı çalışmalarını büyük bir gayretle devam ettirmektedir" diye konuştu
MHP İlçe Başkanı Nogay da 3 yıldır ilçeye Cumhur ittifakı olarak hizmet veren belediyenin her geçen gün hayata geçirdiği projelerle halkın ihtiyaçlarına cevap verdiğini kaydederek, "Yıllardır söz verilen ama bir türlü uygulamaya koyulmayan hizmetleri ve projeleri cumhur ittifakı meclis üyelerimiz ve çalışkan belediye başkanımız Sadık Altunok halkımıza ulaştırmaktadır. Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın biz ilçe teşkilatlarına işaret ettiği birlikten güç doğar mesajını bizlerde çok iyi anlıyor ve uyguluyoruz. Cumhur ittifakımızın uyumlu çalışmasını becerikli, kararlı, yenilikçi ve hakkaniyetli bir hizmet anlayışı ile vatandaşla buluşturan değerli belediye başkanımız Sadık Altunok’a desteğimiz artarak devam edecektir. Başarılı hizmetleri ile bizlerin göğsünü kabartan Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibinden Allah razı olsun. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum" ifadesini kullandı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Kaynak: dha