Yeniden Refah Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Okutan’dan Ardeşen TSO’ya ziyaret

 

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasına yapılan ziyaretle ilgili yapılan paylaşımda; “Yeniden Refah Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Ekrem Okutan, Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Teşkilatı ve beraberindeki heyet ile birlikte odamızı ziyaret ederek, Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldi.

 

15 Şubat 2024 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Ekrem Okutan; adaylık süreci, seçim çalışmaları, gerçekleştirmeyi düşündükleri projeler ve planlanan yönetim anlayışı ile ilgili bilgi verdi. Başkan Adayı Okutan; Ardeşen’imiz için hep birlikte çalışmamız gerektiğine vurgu yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu ve Meclis Üyelerimiz de; üyelerimizden ve girişimcilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ardeşen TSO olarak üzerinde çalışmış oldukları ve her platformda dile getirdikleri taleplerimizi ve beklentilerimizi Ekrem Okutan’a ilettiler. Özellikle Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Oteller Bölgesi ve Çay Köy Projesi, Kentsel Dönüşüm ve Yöresel Kültür Festivalleri konusunda üyelerimizden ve girişimcilerimizden yoğun bir talep olduğuna vurgu yaptılar.

Ardeşen TSO olarak, Yeniden Refah Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Ekrem Okutan’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” Açıklaması yapıldı.

Editör: Medya Laz