‘’Ayder Düşmanları’’ Dedi Ve Rest Çekti! ‘’Sizi Zaten Batum Paklar!’’

MHP Çamlıhemşin Eski İlçe Başkanı Eyüphan Metehan Zararsız, Yılbaşında ‘’Ayder Boş Kaldı’’ Haberlerine Tepki Göstererek; ‘’ ’Ayder Esnafımızı Kimseye Yedirtmeyiz!’’ dedi.

Yayınlanma
Güncelleme

Dünyaca ünlü Ayder yaylasını sınırlarları içerisinde bulunduran Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi Eski İlçe Başkanı ve İlçe Esnaflarından Eyüphan Metehan Zararsız, Yılbaşında Ayder boş kaldı haberlerine tepki gösterdi.

Ayder esnafını kimseye yedirmeyeceklerini belirten Zararsız, Batum’da Kumar Batağı olduğunu ve Milyonların oralara harcandığını kaydetti.

Ayder ‘in boş kalmadığını her ilçenin kötü ve iyi zamanlarının olduğunu belirten Zararsız Batum ile Ayder’i bir tutmanın mümkün olmadığını; Ayder’in turizm ile ön plana çıktığını Gürcistan’ın ise hangi sebeplerden ötürü tercih edildiğinin herkes tarafından bilindiğini kaydetti.

‘’Ayder Esnafımızı Kimseye Yedirtmeyiz!’’ diyen Zararsız, açıklamalarına söyle devam etti;

‘Batum’da Kumar Batağı Milyonların nerelerde harcanıyor onları da yazsanıza boy boy haberler geziyor medyada kara paralar havada uçuşuyor Türk medyası bunları yazarken çıtı çıkmayan Ayder Düşmanlarına şunu söyleyeyim Çamlıhemşin Esnafını kimsenin masasına meze yaptırmayız Ayder Esnafımızı Kimseye Yedirtmeyiz!

Milliyetçilik Duygularınıza pranga vurulmuş sanırım, Rizenin bazı haber siteleri Çamlıhemşin ilçesini sanki hedef almışçasına her gün bir haber yayınlanıyor Ayder boş değildi fakat varsayalım öyle oldu sizinde haberci olarak büyük katkınız vardır. Halbuki bir şeyi atlıyorsunuz Çamlıhemşin İlçesinin ve Ayder Yaylasının üzerinden Pirim Yapıyor ve kazanç elde ediyorsunuz Çamlıhemşin ilçesinde Devlet tarafından yapılan tüm inşaatlar falan Rizeli Şirketler tarafından yapılıyor ekmeğini siz yiyin birde üzerine Esnafımıza kazık atmaya bakın müşteri gelmesin diye bizleri kötüleyin birgün Çamlıhemşinliler size bu başarınızdan ötürü bir plaket verir rahat olun. Rize İlimizin tüm ilçeleri kardeştir bölücülük çıkarmaya çalışanlar Gürcistanı bizimle eş değer tutanların okur yazarlık seviyesini diplomasını nerden aldıklarını araştırmak lazım. Gürcistanda her türlü gayri meşru işler var kumarından tutun gece hayatına kadar Rize ve ilçelerinde Buna Çamlıhemşinde dahil böyle bir durum söz konusu değildir. Biz Turizmle Ön plandayız her ilçede olumsuzluklar olabilir bunu herkese mal etmek yanlıştır pahalılıktan bahsediliyor bu ortamda ne ucuz olabilir ki iğneyi kendinize çuvaldızı başkalarına batırmayın gün olur devran döner.’’

Editör: Medya Laz
Bu içeriğe tepkiniz
Yorumlar
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu