AY-KA Makine İnşaat Plas. Elk. San. İth. İhr. Ltd. Şirketi tarafından Bayilerine verilen İftar Yemeğine katılım oldukça yoğundu. Rize Ramada Otelde verilen İftar Yemeğine AY-KA Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ayvaz bir konuşma yaparak davetlilere hitap etti.

Rize’nin Ardeşen İlçesinde faaliyet yürüten ve Almanya, Kuzey Irak, Gürcistan ve Azerbaycan gibi ülkeler başta olmakla birlikte Rize, Trabzon, Iğdır, Kars, Ağrı, Bayburt, Ardahan, Gümüşhane, Erciş ve Erzurum’daki Bayilere de kendi ürettiği ürünleri dağıtan AY-KA Ayduş olarak ismini tescilleyen bir marka oldu.

AY-KA Ayduş Üretim Pazarlama ve dağıtımı, ECA Trabzon ve Erzurum Bölge Dağıtıcı bayii ve GFS Flex Systems Karadeniz Bölge Dağıtıcı bayii olarak bünyesinde olan bayilerle bir araya gelerek iftar açtı.

 

AY-KA Ayvazlar olarak markalaşırken özellikle Ayduş olarak ev ve iş yerleri başta olamakla birlikte tüm yaşam alanlarında belki de en görülmeyen bir bölüm olan banyoyu daha yaşanabilir bir hale getirmek için estetiği zarafet, görselliği cezibeye dönüştürüyor. Tasarım, Üretim, İmalat, dağıtım ve montaj hizmetiyle yaşam alanlarında hiç göz önünde olmayan ancak en çok zaman geçirilen mekân olarak nitelendirilen banyoları daha yaşanılır hale getiriyor.

Bayiler İftar Yemeğinde bir konuşma yapan AY-KA Makine İnşaat Plas. Elk. San. İth. İhr. Ltd. Şirketi yönetim kurulu başkanı Cemal Ayvaz şunlara değindi; “ Değerli Konuklar saygı değer iş ortaklarımız. Davetimize İştirak ettiğiniz için AY-KA Ailesi olarak teşekkür ediyor hürmetlerimizi sunuyoruz. Sözlerimi çok uzatıp sizleri yormadan iki konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Birinci paylaşmak istediğim konu: Küresel anlamda hep birlikte yaşamak zorunda kaldığımız pandemi süreci. Her ticari sektöre farklı etkiler doğurmuş olup, bizim sektöre de ürün tedarik sıkıntısı şeklinde yansımıştır.

Bu süreçte elimizden geldiğince bu yaşanan sıkıntıyı sizlere hissettirmemek adına bütün caba ve gayretimizi sarf ettik.

Bu noktada göstermiş olduğunuz anlayış ve hoşgörü için teşekkür ederiz.

Kısmen pandemi sürecinin yarattığı etkiler kalkmış gibi gözükse de, bu kara bulutun dağılmasını ve önümüzdeki aylarda çalışma hayatımızda bahar havası getirmesini diliyorum.

İkinci Konu İse:

Yine bu sürece bağlantılı dönemlerde ulusal anlamda ticari faaliyetlerin kısıtlanmak zorunda kalındığı zamanlarda bile biz müşteri memnuniyeti adına üretim hattımızı durdurmadan ve hizmeti aksatmadan devam etmeye gayret ettik.

Bu anlamda AY-KA Ailesine ve bütün emekçilerine şahsim ve siz değerli iş ortaklarımız adına teşekkür ediyorum.

Değerli konuklar ve saygı değer iş ortaklarımız.

Bir daha bu tür olumsuzlukların yaşanmamasını diliyor, önce sağlık, huzur ve bol kazançlı bir yaşam temenni ediyorum.

Tüm Dostlarımıza ve iş ortaklarımıza AY-KA Ailesi olarak yeniden hoş geldiniz diyor, hepinize hayırlı iftarlar diliyorum. Öte yandan Önümüzdeki Hafta sonu da Erzurum’da bir iftar programı düşünmekteyiz.” Diye konuştu.
 

Editör: Medya Laz