Fakülte Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği Başkanı İsmail Kuyumcu, Yönetimkurulu üyeleri,Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Elif Acuner ve Turizm Fakültesi Genel Sekreteri Mustafa Kaptı’nın katıldığı bir toplantı düzenlendi.


 

Ardeşen Turizm Fakültesinin bölgede aktif rol alması, yaklaşan Turizm haftası, öğrenci ve öğretim görevlilerine yönelik çeşitli aktivitelerin nerde ve ne şekilde icra edileceği hususlarında fikir birliği yapıldı.

Başkan İsmail Kuyumcu ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “Fakülte Yaptırma Yaşatma ve Koruma derneği olarak, Fakültemizde yaptığımız Yönetim Kurulu Toplantısında RTE Üniversitesi Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Elif Acuner ile bir araya gelerek yaklaşan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında yapacağımız aktiviteler hakkında konuştuk.

Bu kapsamda Turizm Haftasında öğrencilerimize Fırtına vadisinde sosyal faaliyet etkinliği ve Ramazan dolaysıyla Fakültemiz tüm öğretim üyeleri ve personelleri ile birlikte bir iftar yemeği programı yapılması kararlaştırdık. Toplantı sonrasında, iş insanı Barış Köse tarafından ARFADER derneğimize kıymetli hediyesi olan fotoğraf makinasını Okulumuza bahşettik.” Diye konuştu.

Editör: Medya Laz