Rize Ardeşen İlçesinde düzenlenen Kano Türkiye Kupası Yarışmasında C-1 Kategorisinde altın madalya Ardeşen Beldespor Kulübü sporcularının oldu.

 

Rize Ardeşen Kano Rafting Parkurunda yapılan Türkiye Kano Yarışmalarına Türkiye’nin çeşitli İllerinden 50 sporcu katıldı. Kıyasıya yapılan mücadelelerde dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Kano Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Gençlik ve Spor Rize İl Müdürü Gürhan Yıldız ve Eski Müsteşar İmdat Akmermer verdi.

 

Buna göre sonuçlar şu şeklide:

YILDIZ ERKEKLER C1 KATEGORİSİNDE 

1.Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü – Mustafa Parlak

2.Yusufeli Belediyesi – Ali Kemal Aydın

3.Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK – Egehan Arslan

 

AKARSU SLALOM TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI

15-16 AĞUSTOS 2022 - RİZE / ARDEŞEN

1

BÜYÜK ERKEK K1

 

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

MUSTAFA ARDA ACAR

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

155

ARTVİN

00:01:47.5000000

00:01:42.0600000

00:01:42.0600000

2

TARIK TUĞCU

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

154

RİZE

00:01:44.4300000

00:01:43.9800000

00:01:43.9800000

3

HASAN BERK TOPRAK

ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ KÜLTÜR SANA

173

ARTVİN

00:01:46.9300000

00:02:41.0900000

00:01:46.9300000

4

YUSUF EMİR ERTEK

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

145

ARTVİN

00:01:49.7900000

00:02:02.7300000

00:01:49.7900000

5

KUBİLAY YILMAZ

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

179

ARTVİN

00:01:54.4700000

00:02:07.5200000

00:01:54.4700000

6

ŞEVKET KAYA

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

166

ARTVİN

00:01:59.5700000

00:01:58.9500000

00:01:58.9500000

7

OKAN ÇELİK

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

181

ARTVİN

00:02:00.6100000

00:02:01.2000000

00:02:00.6100000

8

BAHADIR KARADUMAN

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

142

ARTVİN

00:02:02.1800000

00:02:51.9700000

00:02:02.1800000

9

EREN MORGİL

RİZE GENÇLİK VE SPOR KL

176

RİZE

00:03:12.9600000

00:02:02.4100000

00:02:02.4100000

10

FURKAN POLAT

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

169

ARTVİN

00:02:18.2600000

02:41:10.1300000

00:02:18.2600000

11

EMİR TOPRAK

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

156

ARTVİN

00:04:13.7600000

00:03:23.5800000

00:03:23.5800000

2

BÜYÜK ERKEK C1

 

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

MUHAMMET USTA

RİZE GSK

158

RİZE

00:02:51

00:01:52.5600000

00:01:52.5600000

2

EMİR FAZIL YAZICI

ÇAYKUR RİZE GSK

160

RİZE

00:02:10.9200000

00:02:03.8600000

00:02:03.8600000

3

EMİRCAN TARIK YILMAZLAR

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

149

ARTVİN

00:02:12.3300000

00:03:33.1800000

00:02:12.3300000

3

BÜYÜK KADINLAR K1

 

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

CENNET AYHAN

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

153

RİZE

00:02:00.6200000

00:02:13.3400000

00:02:00.6200000

2

KADER KORKMAZ

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

187

RİZE

00:02:11.8900000

00:03:04.4900000

00:02:11.8900000

3

GAMZE POLAT

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

189

ARTVİN

00:02:27.2600000

00:02:21.6200000

00:02:21.6200000

4

BÜYÜK KADINLAR C1

 

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

KADER KORKMAZ

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

187

RİZE

00:02:23.6500000

00:02:28.7700000

00:02:23.6500000

2

CENNET AYHAN

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

153

RİZE

00:02:42.7700000

00:02:57.5300000

00:02:42.7700000

3

 

 

 

 

 

 

 

5

GENÇ ERKEK K1

 

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

SERKAN ÖZCAN

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

188

ARTVİN

00:01:53.8200000

00:01:50.2300000

00:01:50.2300000

2

GÜRKAN ÇELİK

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

161

ARTVİN

00:02:28.9200000

00:02:31.4600000

00:02:28.9200000

3

MUSTAFA İNCE

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

151

ARTVİN

00:02:51.6500000

00:16:40

00:02:51.6500000

4

NEBİ ALP

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

163

ARTVİN

00:05:38.7200000

00:05:02.3600000

00:05:02.3600000

8

GENÇ KADINLAR C1

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

DUYGU BEYAZ

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

171

ARTVİN

16:41:00

00:04:07.7200000

00:04:07.7200001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER K1

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

HASAN MERT TAŞKIRAN

ÇAYKUR RİZE GSK

178

RİZE

00:02:16.2200000

00:02:12.6900000

00:02:12.6900000

2

ALPEREN KERİM GALİPOĞLU

ARDEŞEN BELEDİYESİ SPOR KL

180

RİZE

00:02:47.7500000

00:02:12.7200000

00:02:12.7200000

3

ANIL BÜLBÜL

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

175

ARTVİN

00:04:09.2400000

00:02:17.9200000

00:02:17.9200000

4

ALİ KEMAL AYDIN

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

146

ARTVİN

00:02:19.6300000

00:03:07.4600000

00:02:19.6300000

5

AHMET AKİF ASLIYÜKSEK

ARDEŞEN BELEDİYESİ SPOR KL

177

RİZE

00:02:47.3000000

00:16:41

00:02:47.3000000

6

EMİRHAN AKSOY

ARDEŞEN BELEDİYESİ SPOR KL

147

RİZE

00:03:00.1700000

00:04:23.8900000

00:03:00.1700000

7

AHMET RAŞİTOĞLU

ÇAYKUR SPOR KULÜBÜ

174

RİZE

00:03:37.3100000

00:03:30.6500000

00:03:30.6500000

8

OĞUZ AVCI

ÇAYKUR SPOR KULÜBÜ

185

RİZE

00:03:56.7200000

00:07:43.7300000

00:03:56.7200000

9

ARDA ÇELİK

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

186

ARTVİN

00:16:47

00:04:29.2100000

00:04:29.2100000

10

EGEHAN ARSLAN

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

150

RİZE

00:05:39.7000000

00:06:29.0800000

00:05:39.7000000

11

BAŞAR YILMAZ

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

168

ARTVİN

00:09:18.0700000

00:05:47.6500000

00:05:47.6500000

12

YİĞİT KORKMAZ

RİZE GSK

141

RİZE

00:12:11.1700000

00:11:25.9600000

00:11:25.9600000

13

BEDİRHAN MERAL

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

190

RİZE

00:19:13

00:14:26.2000000

00:14:26.2000000

 

YILDIZ  KADINLAR K1

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

1. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

ELİF CEYLİN YER

ÇAYKUR RİZE GSK

159

RİZE

00:32:23

00:14:42.5900000

00:14:42.5900000

 

 

2

 

 

 

 

YILDIZ  ERKEK C1

 

 

 

 

 

SN

SPORCUN ADI SOYADI

KULÜBÜ

FORMA NO

İLİ

2. DENEME

2.DENEME

SONUÇ

1

MUSTAFA PARLAK

ARDEŞEN BELEDİYESİ SPOR KL

148

RİZE

00:02:02.2800000

00:02:00.1900000

00:02:00.1900000

2

ALİ KEMAL AYDIN

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

146

ARTVİN

00:08:43.3500000

00:06:51.8900000

00:06:51.8900000

3

EGEHAN ARSLAN

RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI GSK

150

RİZE

00:17:37

00:14:52.3600000

00:14:52.3600000

 

 

KUPA HESABI

BÜYÜK ERKEKLER

 

MADALYA

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

1

 

1

7

0

1

8

2

RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

1

 

 

7

0

0

7

3

RİZE ADRENALİN DOĞA VE SU SPORLARI GSK

 

1

 

0

3

0

3

4

ÇAYKUR RİZE GSK

 

1

 

0

3

0

3

5

ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ KÜLTÜR SANAT VE SPOR KL

 

 

1

0

0

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK BAYANLAR

 

MADALYA

Ardeşen'e Bir Eğitim Kurumu Daha Ardeşen'e Bir Eğitim Kurumu Daha

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

RİZE ADRENALİN DOĞA VE SU SPORLARI GSK

2

2

 

14

6

0

20

2

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

 

 

1

0

0

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

 

MADALYA

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

1

1

1

7

3

1

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇ BAYANLAR

 

MADALYA

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

1

 

 

7

0

0

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER

 

MADALYA

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

ARDEŞEN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

1

1

 

7

3

0

10

2

ÇAYKUR RİZE GSK

1

 

 

7

0

0

7

3

YUSUFELİ BELEDİYESİ GSK

 

1

1

0

3

1

4

4

RİZE ADRENALİN DOĞA VE SU SPORLARI GSK

 

 

1

0

0

1

1

 

 

 

YILDIZ KADINLAR

 

MADALYA

 

TOTAL

TOTAL

TOTAL

GENEL

SN

KULÜP ADI

ALTIN

GÜMÜŞ

BRONZ

ALTIN

 GÜMÜŞ

 BRONZ

SONUÇ

1

ÇAYKUR RİZE GSK

1

 

 

7

0

0

7