Ardeşeninsesi Gazetesi ve Matbaası 50. Yılı gecesinde muhteşem bir gecede paydaşları ile bir araya geldi.

 

Ardeşen İlçesinde 1973 yılında yayın hayatına başlayan ve 50 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam eden Ardeşeninsesi Gazetesi onur gecesi tertipleyerek çalışanları ve paydaşları ile bir araya geldi.

 

Ardeşeninsesi Gazetesi ve Matbaası hakkında slayt sunumu ile başlayan gecede günün anlam ve önemine ilişkin giriş konuşmasını Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı ve Ardeşeninsesi Gazetesi Yazarlarından Salih Navdar yaptı. Navdarın konuşmasının bir bölümünde Gazetenin kurucu ortaklarından merhum Ahmet Özcan ile ilgili cümleleri salonda herkesi gözyaşlarına boğarken merhum için dua okundu.

Gece sırasıyla Av. Sedat Kahya, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Meclis Başkanı Atila Ataman, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve Rize Eski Milletvekili Avni Kabaoğlu birer konuşma yaptı.

50. Yıl onur gecesine önceden planlanmış programlarından dolayı katılamayan Çevre Eski Bakanı İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Gazeteci Sabri Aslışen’in iyi dilek ve temenni mesajlarının okunması, 50. Yıl pasta kesimi ve onur plaketlerinin sahiplerine takdimiyle devam etti.

Adreşeninsesi Gazetesi ve Matbaasının 50. Yıl onur gecesi, ikramlar, karşılıklı hediyelerin sunumu ve hatıra fotoğraflarının çekimiyle son buldu.

 

Ardeşen Matbaası ve Ardeşeninsesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Kahya, Fatih Kahya ve ortakları Merhum Ahmet Özcan’ın eşi Beyhan Özcan’ın düzenlediği Geceye DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Meclis Başkanı Atila Ataman, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ön, AK Parti Ardşeen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Rize Eski Milletvekili Avni Kabaoğlu, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşen Esnaf Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, İYİ Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu, Ardeşen Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mevlüt Altı, Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Rize Özel İdare Daire Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen Veretanlar Futbol Kulüp Başkanı Ahmet Topal, Ardeşen Belediye Meclis Üyesi Fatih Öney, İş Adamı Temel Kahya,  İş Adamı Ali Tektaş, Ardeşen Belediyesi Kültür ve Turizm Müdürü Arif Gülbay, Ardeşen Gazetesiler Dernek Başkanı Salih Navdar, Ardeşeninsesi Gazetesine emek veren Selim Güner, Murat Uçkan, Savaş Kalyoncu, Ardeşen News Haber Portalı İmtiyaz Sahibi Ö. Faruk Zenginal, TürkLaz Haber Portali İmtiyaz Sahibi Necmettin Yarıcı, Gelişim TV ve Gelişim Radyo Genel Yayın Yönelteni Adem Önçırak, Sondakika Rize Haber Portali İmtiyaz Sahibi Mustafa Özyanık, Rize Tv, Vitamin FM Genel Müdürü ve MedyaLaz Haber Portali İmtiyaz Sahibi Adem Akatin, DİRİ Haber Portali İmtiyaz Sahibi Utku Devrimsel, Ardeşen Gazeteciler Dernek Üyesi Rize Sağlık Sen Başkan Yardımcısı  Hakan Buçan Rize Tv Muhabiri Tunahan Kalender ve çok sayıda davetlinin katıldı.


 

Editör: Medya Laz