Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ve Resmi Gazetede yayımlanan kaymakamlar kararnamesinin ardından yurt genelinde olduğu gibi Rize’nin Ardeşen İlçesinde de görev değişikliği oldu.
Ardeşen Kaymakamlığından Tokat Niksar İlçesine atanan Ekrem Çeçen’in yerine, Bilecik İli Pazaryeri İlçe Kaymakamı Ferhat Altay Ardeşen İlçesine atandı.

Ardeşen Kaymakamı olarak göreve başlayan Sayın Ferhat Altay’a Medya Laz Haber Ailesi  olarak yeni görevinde muvaffakiyetler dileriz. İlçemize hayırlı olsun.


FERHAT ALTAY KİMDİR?

Ardeşen Kaymakamı ALTAY Koltuğu Öğrencilere bıraktı Ardeşen Kaymakamı ALTAY Koltuğu Öğrencilere bıraktı

1990 tarihinde Erzurum’un Narman İlçesi'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Narman’da ve lise öğrenimini İstanbul Ümraniye Namık Kemal Lisesi'nde tamamladı. Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu. 2013 - 2014 yılları arasında İstanbul Gelir İdaresi Başkanlığı’nda Gelir Uzman Yardımcısı, 2014 - 2015 yılları arasında Vergi Denetim Kurulu’nda Vergi Müfettiş Yardımcısı, 2015 - 2019 yılları arasında ise Kamu İhale Kurumu’nda Kamu İhale Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu Kaymakam Adaylığı Sınavı’nı kazanarak 07 Mart 2019 tarihinde Kırıkkale İli Kaymakam Adayı olarak atandı. Daha sonra Çankırı İli Şabanözü Kaymakamlığı'nda Kaymakam Vekili olarak görev yapmıştır. Son olarak ise Bilecik ili Pazaryeri Kaymakamlığı görevine atanmıştı. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 

Editör: Medya Laz