Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) Girişimleri Sonucu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından Ardeşen’e Bir Okul Yapılacak.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

TOBB Başkanı  M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile yaptığı görüşme ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kuyumcu; ”Uzun süredir Meclisimiz ve Yönetimimiz ile talep ettiğimiz, mücadelesini verdiğimiz ilçemiz Ardeşen’imize bir okul kazandırma projemizi neticelendirdik. Başkanımız Sn. Hisarcıklıoğlu Ardeşen’de yapılması sözü verilen okulun temelinin en kısa zamanda atılacağı müjdesini verdi. Ardeşen TSO olarak üst kuruluşumuz TOBB’un destekleriyle ilçemize bir okul kazandıracağız. Bölgemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Başkanımız Sn. Hisarcıklıoğlu, odamızın ilçemize değer katacak her projesine tam destek veriyor. Kendisine ilçemiz ve odamız adına müteşekkiriz. Odamız üyeleri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, oda personeli ve tüm ilçemiz adına Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

TULUM HEDİYE ETTİ

Eksilmez: Hatalı sollama ölüm,yanlış seçim zulüm getirir. Eksilmez: Hatalı sollama ölüm,yanlış seçim zulüm getirir.

Ziyarette Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, TOBB Başkanı Rifat Hisarciklioğlu’na Yöresel Çalgı Aleti Olan Tulum Hediye Etti.

Editör: Medya Laz