Ardeşen Çiftekavak Mahallesinde düşünülen Gençlik merkezi ve yüzme havuzu ihalesi yapıldı.Ardeşen Çiftekavak Mahallesinde düşünülen Gençlik merkezi ve yüzme havuzu ile ilgili Yapılan açıklamada; “Bina betonarme karkas inşaat sistemine göre dizayn edilmiş, spor salonu olan kısmın çatısı çelik çatı geri kalan kısımları da ahşap karkaslı çatı olarak düşünülmüştür.
Yapının temeli radye temel sistemine göre yapılmıştır. Zemin ve 1. Kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bahçe cephesinden ana giriş sağlanmıştır. Ayrıca acil durumlar ve gerekli kullanımlar için 5 ayrı giriş-çıkış bölümü mevcuttur. Arsada park yeri tesis edilmiştir.
Bina cephesi taş ve alüminyum doğrama şeklinde ahşap görünümlü olarak düşünülmüştür. Kaplama ve sıva uygulamaları, pencereler ahşap görünümlü PVC ve camları ısı camdır.
Yapı içerisinde spor salonu ve onun yanında 8 adet çok amaçlı derslikler mevcuttur.” İbarelerine yer verildi.

Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı

 


Ardeşen yüzme Havuzu projesi ihale edildi.
Ardeşen İlçesinde düşünülen ve ihalesi tamamlanan proje inşaatı için; Bina betonarme karkas inşaat sistemine göre dizayn edilmiş, yarı olimpik yüzme havuzu çatısı çelik çatı olarak planlanmıştır.
Yapının temeli radye temel sistemine göre yapılmıştır. Bodrum ve Zemin Kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bahçe cephesinden ana giriş sağlanmıştır. Ayrıca acil durumlar için bodrumdan 1 adet çıkış daha mevcuttur. Arsada park yeri tesis edilmiştir. Ana mekanda yarı olimpik yüzme havuzu ve ısınma havuzu planlanmıştır. Gerekli görülen teknik alanların tamamı bodrum katta oluşturulmuştur. Sporcular için bay-bayan soyunma odaları, duş alanları, kafe ve bekleme alanları mevcuttur.” Bilgisi paylaşıldı.Editör: Medya Laz