Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde hazırlamış olduğu “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişleri” Ardeşen İlçe Kaymakamı Sn. Ekrem Çeçen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sn. Ali Reşat Yazar’a gerçekleştirilen  protokol ile teslim edildi.

Ardeşen Tso Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu,  Meclis Başkan Vekili Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tektaş, Meclis Üyeleri Dursun Çepoğlu ve Harun Karabal, İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürü  Ali Reşat Yazar’ı ziyaret ederek, TOBB ve Ardeşen Ticaret ve Sanayi odası işbirliğinde hazırlanan ve öğrencilere  teslim edilecek olan eğitim ve kırtasiye yardım fişleri ile ilgili protokol imzalayarak, teslim ettiler.

Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen, her yıl gerek Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen “Gıda Yardım Paketleri”, gerekse “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişleri” ile vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize destek olan TOBB’a ve odamız yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kuyumcu ve Meclis Üyelerimiz de, oda olarak bizler inşallah her yıl imkânlarımız ölçütünde vatandaşlarımıza ve öğrenci kardeşlerimize bu destekleri sunmaya devam edeceklerini ifade ederek, yardımların yerine ulaşmasına vesile olan kıymetli Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve değerli Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’a teşekkür ettiler.

Editör: Medya Laz