21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü vesilesiyle Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen’e bir ziyarette bulundular.

Ziyarette doğu ve hızlı haber için canla başla çalışan ve meslek olarak getirisi az olan bu sektörde yapılan haberlerin o bölgeye ve topluma zarar getirmemesi için çaba gösterildiğini dile getiren Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar, yapıcı haberlerin yanı sıra yaşanan olumsuzlukların bir daha tekrarlanmaması içinde gerek görsel, gerekse yazı ile yapılan haberlerin yapıcı olmasına da hassasiyet gösterdiklerini ifade etti.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle Ardeşen İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen’i ziyaret eden Gazeteciler İlçede görev yapan meslektaşlarımızın bir derneği var ancak dernek binamız yok diyen dernek üyesi gazeteciler, bu konuda İlçe Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığınca destek beklediklerini dile getirdiler.

Ardeşen İlçesinde görev yapan basın mensuplarının sorunlarını dinleyen Kaymakam Çeçen gazetecilerin aynı çatı altında çalışabilecekleri için bizde elimizden geleni yapmak için yardımcı oluruz diye konuştu.

Ziyarette; Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar ile birlikte TürkLaz Haber Sitesi Sahibi Necmettin Yarıcı, AA. Ardeşen İlçe Temsilcisi ve Ardeşen Haber İmtiyaz sahibi Muhammet Şeremet, Gelişim TV Haber Müdürü Adem Önçırak, RizeTV, Vitamin FM Yayın Yönetmeni, Medya Laz Site sahibi Adem Akatin ve Laz Haber 53 Haber Müdürü Ali Zenginal hazır bulundu.

Editör: TE Bilisim