Ardeşen’de ki kutlama etkinliği İlçe Kaymakamlık anıtı önüne çelenk sunumu ile başladı. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sorumlu ve yetkilidir.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çelenk sunma törenine Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, oda başkanları, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Çelenk sunumunun ardından Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda yapılan kutlama programının sunumunu Ardeşen Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Elif Yıldız ve Coğrafya Öğretmeni Mehmet Altuncu yaptı.

 Saat 10:30'da başlayan kutlama törenine İlçede eğitim ve öğretim veren İlk, Orta ve Liselerden öğrenciler öğretmenlerin hazırladıkları çeşitli etkinlikler gösterime sunuldu, günün anlam ve önemine ilişkin şiirler okundu, İlçe genelinde hafta boyunca yapılan çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğlencilere kupa, madalya ve plaketleri takdim edildi.

Ardeşen ve Çamlıhemşin'de Tebligatlar Teslim Ediliyor Ardeşen ve Çamlıhemşin'de Tebligatlar Teslim Ediliyor

Program Ardeşen Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin oluşturdukları insan kulesi ve burada açılan bayrağın İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçene verilmesiyle son buldu.Editör: Medya Laz