Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası depremden etkilenen vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattı. Kampanyayı sosyal medya hesaplarından duyuran Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası;

"Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Vatandaşlarımız;
Ülkemizin birçok kentini etkileyen deprem için yardım kampanyası başlatılmış olup, TOBB, odalar ve borsalar ile üyelerimiz olmak üzere tüm Türkiye sathında ayni/nakdi yardımlarda bulunması için gerekli izinleri alarak 1 ay süre ile bir kampanya başlatılmıştır. Kampanyaya, tüm oda ve borsalarımız ile bunların üyeleri ve arzu eden vatandaşlarımız katılabilecektir.
Kampanya için yardımlar, TOBB’un bu amaca yönelik olarak Türkiye İş Bankası A.Ş. TOBB Şubesi, TC Ziraat Bankası A.Ş. Akay Şubesi, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Çukurambar Ticari Şubesi ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Merkez Şube’de ayrı ayrı açtırılan ve IBAN’ları ekte belirtilen Türk Lirası, Amerikan Doları ve Avro hesaplara gönderilecektir. Bu hesaplarda toplanan nakdi bağış tutarları, TOBB tarafından oluşturulan yetkili kurulun denetimi sonrasında kamu otoritesinin belirleyeceği bir hesabına toplu olarak transfer edilecektir.
TOBB – Deprem Felaketi Yardım Hesapları ekte yer almaktadır.
Bilgilerinize sunulur." ifadelerini kullandı.
Editör: Medya Laz