Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası'nın soyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda ziyaretle ilgili;

"Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) Yönetim Kurulu Üyelerimiz Diyarbakır TSO ve Diyarbakır Ticaret Borsası’nı (Diyarbakır TB) ziyaret ederek, Diyarbakır TSO Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır TB Başkanı Engin Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiler.
Güncel konular üzerine sohbet edilen, fikir alışverişinde bulunulan ziyaret sırasında Başkan İsmail Kuyumcu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ülkemizdeki kültür çeşitliliğinin başka hiçbir yerde bulunmadığını belirterek, bu çeşitliliğin bir güç olarak elimizde bulunduğunu bu gücün iletişimi artırarak ülkemizin gelişimi için kullanılabileceğini ifade ettiler. Bölgeler arasındaki bağın güçlendirilmesi, ticari iş birlikleri ile bölgeler arasındaki ticaretin gelişmesi üzerine fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bölgemizin simgesi ve en önemli geçim kaynağı olan çayımız, Rize-Artvin Havalimanımız, bölgemizde yapılması planlanan “Lojistik Merkez Projesi” ve diğer birçok konu hakkında ev sahibi odalarımızın yönetimlerine kısa bilgi verdiler.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden kıymetli başkanlarımız, bölgeler arasındaki bağın güçlendirilmesi ve ticaretin gelişmesi için üzerlerine düşeni memnuniyetle yapacaklarını ifade ettiler.
Eylül 2021 tarihinde odamızı ziyaret eden kıymetli başkanlarımıza iadeyi ziyarette bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz, her iki başkanımıza ve yönetimine göstermiş oldukları misafirperverlikten, ilgi, alaka ve sıcak sohbetten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler." ifadelerine yer verildi.

Editör: Medya Laz