Ardeşen Turizm Fakültemiz Konferans Salonunda düzenlenen 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşkuyla kutlandı. Mezuniyet Törenimizde Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü ile Meslek Yüksekokulumuz Bankacılık ve Sigortacılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Bilgisayar Teknolojileri ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümlerinden yaklaşık 150 öğrenci mezun olmayı başararak hayat yolunda önemli bir adımı geride bırakmış oldular.


Törene; Ardeşen İlçe Kaymakamı Ekrem ÇEÇEN, Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Ali BİLGİN, Ardeşen Belediye Başkan Vekili Ali ÖNÇIRAK, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, DOKAP Başkanı Hakan GÜLTEKİN, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz GEÇİT, Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cengiz YANIKLAR,  Ak Parti Ardeşen İlçe Başkan Vekili MevlütKUYUMCU , MHP Ardeşen İlçe Başkanı  Cemil BAYRAK, İYİ Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki DEMİROĞLU, Ardeşen TSO Başkanı İsmail KUYUMCU, STK temsilcileri, öğretim elemanları veliler ve öğrenciler katıldı.


Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Mezuniyet Töreninde Ardeşen İlçe Kaymakamı Ekrem ÇEÇEN, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Vekili Prof.Dr.Ali BİLGİN, RTEÜ Turizm Fakültesi Dekanı ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK ve mezun olan öğrenciler adına Turizm Fakültesi birincisi Aysun GENCALOĞLU birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından Fakülteye katkılarından dolayı DOKAP  HakanGÜLTEKİN’e, Ardeşen TSO Başkanı İsmail KUYUMCU’ya, Ayder Su Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Cahit AKBENİZ’e, Tektaş AVM Sahibi Ali TEKTAŞ'a ve 53/11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Sait BALCI’ya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Bekir YAZICI’ya, ARFADER Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Hakan BOZKAN’a plaket takdim edildi.
Mezuniyet Programımızın devamında Meslek Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimize Başarı Belgeleri ve hediyeleri verild

Fakültemiz ve Meslek Yüksekokulumuzdan başarıyla mezun olarak gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerimizin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Programımıza müzik eşliğinde eğlenilerek devam edildi.
Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Editör: Tunahan Kalender